ََآنگوس

نژاد آنگوس

نژاد آنگوس به دلیل محیط زیست بومی، گاوها بسیار مقاوم هستند و می توانند در زمستان های اسکاتلندی، که معمولا خشن، با بارش برف و طوفان هستند، زنده بمانند. گاو به طور معمول ۵۵۰ کیلوگرم (۱،۲۱۰ پوند) وزن می کند و گاوها وزن ۸۵۰ کیلوگرم (۱۸۷۰ پوند) دارند. معمولا گوساله ها به اندازه ای کوچکتر از بازار قابل قبول می آیند، بنابراین تولید گاوهای شیری برای تولید گوشت گاو ضروری است. 

[ گاوها به طور طبیعی متضرر و سیاه رنگ هستند. آنها معمولا زودتر از سایر نژادهای بومی بریتانیایی مانند جوردفورد یا شمال دون بالغ می شوند.
 با این حال، در اواسط قرن بیستم، یک گونه جدید گاو به نام قرمز آنگوس ظاهر شد. [ ایالات متحده گاو قرمز آنگوس را به کتاب های گله نمی پذیرد، در حالی که بریتانیا و کانادا انجام می دهند.  به جز ژنهای رنگ آنها، هیچ تفاوت ژنتیکی بین آنگوس سیاه و قرمز وجود ندارد، اما آنها در نژادهای مختلف در ایالات متحده قرار دارند. با این حال، ادعا شده است که آنگوس سیاه برای آب و هوای سرد پایدارتر است، هر چند تأیید نشده است. 

گاو دارای محتوای عضلانی بزرگ است و به اندازه متوسط ​​محسوب می شود. گوشت در ژاپن برای محصولات سنگ مرمر آن بسیار محبوب است. 

This post is also available in: fa

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *